25-28 Ocak, 2018

22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi 
Büyükçekmece, Istanbul, Türkiye

Stand Rezervasyonu

EMITT Turizm Fuarı’na katılmak size yeni pazarlar bulma ve yeni iş ortaklıkları kurma konusunda eşsiz bir iş platformu sunacaktır.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

İhtiyacınız olan bilgileri size en kısa zamanda ulaştıracağız.


Başvuru Formu
Ülke:

Alan tipi:

 

 


Ülke:

Alan tipi:
 


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Bu yıl Japonya Ulusal Turizm Kuruluşu olarak ilk kez EMITT’e katılıyoruz. Fuarın uluslararası anlamda çok önemli olduğunu düşünüyoruz. EMITT Japonya’yı tanıtmamız adına çok iyi bir fırsat. Bu anlamda EMITT’in bize tanıtım ve pazarlama konusunda katkı sağladığını söyleyebiliriz. Ayrıca yabancı ziyaretçi sayısından oldukça memnunuz. Türk pazarını ve Türk halkının nasıl seyahat etmek istediğini öğrenmek adına oldukça iyi bir başlangıç noktası olarak çok önemli bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. 
   

  Akihide Takeo.
  Japonya Ulusal Turizm Kuruluşu. 
  Müdür Yardımcısı.
   


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Fuarın ürün tanıtımı açısından Azerbaycan’ın turizm sektörü için oldukça önemli bir platform olarak görüyoruz. EMITT’i Azerbaycan’ın tanıtımı adına, batı ve doğuda önemli bir platform olarak görmemiz katılım kararımızdaki en büyük etken oluyor.  Bu da satış ve pazarlama konusunda oldukça katkı sağlıyor. 2003 yılından beri fuara katılım gösteriyoruz ve gün geçtikçe yerli ve yabancı şirketlerin ilgisine bakıldığında fuarın büyüdüğünü söyleyebiliriz. 

                                        Emil Safarov
                              Pazarlama Müdürü
              Azerbaycan Kültür ve Turizm                                           Bakanlığı.


   


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Anı Turizm Seyahat Acentası Tur Operatörü olarak, katıldığımız fuarlarda Tur Operatörlüğü standı açarak ürünlerimizi, partnerlerimizle ve iş ortaklarımızla paylaşıyoruz. EMITT’in uluslararası bir fuar olması ve Türkiye’de yerleşik bir düzen içerisinde varlığını göstermesi EMIIT’e katılmamız için çok büyük bir etken oldu. Markamız adına EMITT’in satış ve pazarlamaya katkısı olduğunu görüyoruz. Çok başarılı ve çok etkili bir fuar.
   

  Veli Çisal
  Anı Tur Yönetim Kurulu Başkanı
   Katılımcıların % 81’i genel olarak fuardan memnun ayrıldıklarını belirtti.
 


Katılımcıların % 70’si seneye fuara tekrar katılacaklarını belirtti.